Dneska je úterý, skoro konec května a venku to vypadá spíš na nervózní začátek března. Sluníčko hřeje tak tak a na obědě jsme raději zvolili sezení v samotné restauraci než na útulné zahrádce. Přesto nám počasí náladu jen tak nezkazí, protože po více než dvou měsísích v sobotu konečně vyrážíme se Smyboxem na první akci. A jaká jiná akce by to tak mohla být, než svatba! 

 Ve Smyboxu jsem už skoro 7 let. To je hodně dlouhá doba na to, abych se stihl podívat na spousty vašich svateb. Některé se mi líbily více, některé méně, ale všechny spojovala skvělá nálada a parádní focení u našeho stroje. Moje vlastně úplně první akce tenkrát ještě u Smileboxu, na které jsem byl s Davidem, byla česko japonská svatba v Chateau Mcely. A vzpomínky na ní mám jen ty nejlepší. Naše jednoduché bílé pozadí dozdobila na místě floristka, takže se na svatbě opravdu vyjímalo. S Davidem jsme tvořili doslova obří obsluhu s našimi 4 metry v součtu a mezi asijskou částí svatebčanů jsme byli velmi populární - no posuďte sami :)

 

 

Smybox se také skvěle hodí jako svatební dar. Hodně lidí kolem mě vždycky přemýšlí nad tím, jak toho nebo toho kamaráda potěší v ten jeho slavný den, ale já už v tom od určité chvíle mám jasno! Nejhlepší svatební dar je dát novomanželům právě Smybox! Nejen proto, že na svatbě parádně rozproudí zábavu, užijí si u ní spousty legrace jak ti nejmenší, tak i babičky a dědové, ale fotky z něj jsou památkou na celý život. Já sám jsem takhle obdaroval už tři kamarády z naší středoškolské party a začínám mít strach, že ti z nich co svatbu ještě neměli se Smyboxu už tak trochu počítají :)

Zuzka a Tom

Zuzka a Tom

  Julča a Lukáš 

Vojta a Terka

 

Pravda ale taky je, že my s Hankou jsme sami od Davida Smybox na svatbu dostali a byla to úplná paráda. Ale protože jsme měli svatbu na krásném místě - v interiéru DEPO 2015 Plzeň, rozhodli jsme se, že chceme i tohle místo do focení zapojit. Smybox tedy nebyl nainstalovaný před klasickým pozadím, ale před stěnou skleníku, která původně posloužila ke svatebnímu obřadu. Na místě se o všechno postaral náš zkušený smyboxer Ondra a fotograf Jakub Cabalka z Puf Cretif a takhle to dopadlo :)

 

I takové focení má něco do sebe, že ano?! A protože my ve Smyboxu chceme dělat ty nejlepší fotky, rádi s vámi vymyslíme i takový netradiční koncept, jako jsem měl já se svoji ženou :)

 

Jak vidíte, Smybox na svatbu je opravdu skvělá věc, ať už jako zábava nebo později jako vzpomínka. A já už budu muset pomalu končit a vyrazit domů. Dnes mám v plánu zkontrolovat svoje košile a vyzkoušet společenské kalhoty, jestli během karantény nedošlo ještě k nějaké další pohromě, a budu tak moct v klidu vyrazit na vaše další parádní svatby!

Honza David (Smileboxer č.2) 

 

 

Kategorie: Smybox